روابط عمومی: 22646472

info@ghalifarsi.com

سراسر

تهران

شبانه روزی

حتی ایام تعطیل
قالیشویی آنلاین

کارخانه قالیشویی فارسی برای آسان تر کردن سفارشات شستشوی فرش بخش قالیشویی آنلاین را راه اندازی کرده تا زین پس به راحتی سفارشات خود را ثبت نمائید. همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.
برای سفارش قالیشویی آنلاین لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.
شست و شوی فرش آنلاینکارخانه قالیشویی فارسی برای آسان تر کردن سفارشات شستشوی فرش بخش قالیشویی آنلاین را راه اندازی کرده تا زین پس به راحتی سفارشات خود را ثبت نمائید. همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت
برای  سفارش قالیشویی آنلاین لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با گسترش تکنولوژی و توسعه روزافزون آن، تجارت و فروش دستخوش تغییرات بسیاری شد و به مرور زمان عرضه محصولات تغییرات بسیاری یافت. این تغییرات به تدریج باعث ایجاد سبک جدیدی در داد و ستد شد که به تجارت الکترونیک نیز شهرت یافت. 
تجارت الکترونیکی همانند تجارت سنتی بر تقاضای مصرف کنندگان استوار است. با گسترش روزانه تکنولوژی‌های مبتی بر اینترنت، تجارت الکترونیک توسعه بسیاری یافته است. در این میان ظهور سایت‌های تجاری همانند فیس‌بوک، آمازون و یا سایت‌های شخصی به محرک مهمی برای تجارت الکترونیک مبدل شده‌اند. به طور کلی باید اذعان داشت در سال‌های اخیر ساختار بازار تغییر یافته و فرصت‌هایی متفاوتی برای کسب و کارهای گوناگون فراهم آمده است. به طوری که براساس آمار تجارت جهانی در سال 2016 بیش از 80% مردم جهان قادر به استفاده از اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشند.


در سال‌های اخیر صنایع و بنگاه‌های گوناگون، درصدد افزایش درآمد خود با استفاده از قابلیت‌ها و مزایای تجارت الکترونیک، به این نوع تجارت سوق پیدا کرده‌اند. از جمله این نوع کسب و کارها، می‌توان به فرش اشاره داشت. از آنجایی که فرش دامنه تجارت وسیعی اعم از ماشینی و دستباف را شامل می‌شود و هر یک دارای زمینه‌هایی همانند مرمت، قالیشویی و فروش است، امکان بهره‌برداری آن در تجارت الکترونیک وجود دارد. به عبارت دیگر ابزار و رسانه‌های جدید بسترهای تازه‌ای را پیش روی فرش گذارده است تا بخشی از روش‌های سنتی تولید، تجارت، صادرات و نیز مسائل بازاریابی و سلیقه‌یابی را ارتقاء و بهینه سازد. از آنجایی که این صنعت مشتقات و مراحل تولیدی و تکمیلی گوناگونی دارد، هر یک به تنهایی قابلیت ارائه در قالب تجارت الکترونیکی دارد. یکی از این حرفه‌ها انجام دریافت و پذیرش شست‌وشوی فرش به صورت الکترونیکی است. 
راه‌اندازی قالی‌شویی‌های آنلاین که امروزه در مواردی شاهده آن هستیم دارای مزایای بسیار است که از آن جمله می‌توان به ارائه اطلاعات دقیق خدمات نظیر اطلاعاتی پیرامون شست‌وشوی فرش، مواد کاربردی و شیوه‌های شست‌وشو، در صورت امکان رفوی فرش و اطلاعات آموزنده اشاره داشت. علاوه بر موارد مذکور ارائه خدمات قالی‌شویی می‌توانند از طریق ثبت سفارش آنلاین و همچنین جوایز تشویقی امکان جذب مشتری و سفارش دهنده را دو تا سه برابر افزایش می‌دهد.
وجود قالی‌شویی‌های آنلاین علاوه بر سودآوری برای بنگاه‌ها عرضه خدمات، از مزایای بی‌شماری برای مشتریان و متقاضیان این خدمت برخوردار است. افرادی که خواستار شست‌وشوی فرش هستند با مراجعه به این سایت‌ها می‌توانند علاوه بر تسریع زمان سفارش، می‌توانند به راحتی با خدمات، شیوه‌های شست‌وشو، اختلاف هر یک از روش‌ها، مواد کاربردی در هر شیوه، مزایا و معایب هر نوع شست‌وشو آشنا می‌شود.افزون بر موارد مذکور، بسیاری از قالی‌شویی‌ها مطالب آموزشی نظیر شیوه‌های نگهداری فرش، لکه‌برداری و شناخت فنی فرش را در تارنما و وب‌سایت‌های فروشگاه‌های خود قرار می‌دهند که متقاضیان با مراجعه و مطالعه آنان می‌توانند اقداماتی انجام دهند که منجر به افزایش طول عمر فرش آن‌ها می‌شود.    
بدین دلیل در حال حاضر که مقارن با عصر تکنولوژی و توسعه تجارت الکترونیک، راه اندازی قالی‌شویی‌های آنلاین یکی از نیازهای جامعه معاصر بوده و امری ضروری به شمار می‌آید. وجود چنین سایت‌هایی هم برای قالی‌شویی‌ها و هم برای درخواست کنندگان دارای مزیت‌های بسیاری است که برخی از آن‌ها شمرده شد. از دیگر نیازهای راه اندازی چنین تجارتی، ارتباط مشتری با عرضه کننده و در نتیجه ایجاد اعتماد طرفین است. در حالی که در تجارت سنتی ارتباط میان دو طرف بسیار کم بوده و این خود عاملی برای بی‌اعتمادی و در مواردی درگیری می‌شود. , , , ,

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


دغدغه شما کم خواهد شد

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام خانواده های که می خواهند فرش خود را به قالیشوئی بدهند. پیدا کردن یک قالیشوئی مطمئن، باسابقه و کیفیت در شستشو با حفظ کامل فرش و قیمتی مناسب می گردند که ما این مجموعه را برای شما فراهم کرده ایم.


کادر متخصص و تجهیزات

در این راستا قالیشوئی فارسی با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما مشتریان شتافته است. این قالیشوئی افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های شستشو، رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و لکه برداری در خدمت شما همشهریان محترم باشد.


سابقه و پیشینه درخشان

کارخانه قالیشویی فارسی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش شروع به کار کرده و هدف اصلی خود را، رضایت مشتری قرار داده است.

شستشوی فرشهای ابریشمی و گرانقیمت

خدمات قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی بهترین در غرب تهران

در شستشوي فرش با دست، رعايت نكات زير دارای اهميت ويژه اي می باشد:
1-استفاده از زمين سخت، سيماني، موزاييك يا زمين شيب دار بهتر است.
2-جريان آب بايد به صورت دوش و با حرارت معمولي باشد. از آب گرم در شستشوي فرش دستباف يا ماشيني استفاده نمي شود.
توضيح: فرش هاي ماشيني به علت داشتن مواد پلاستيكي در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمي و لطافت خود را از دست مي دهند. در فرش هاي دستبافت هم، كه رنگ پس مي دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت هاي روشن فرش تثبيت مي كند كه . ...

ادامه مطلب
قالیشویی فارسی

مقالات مرتبط با قالیشویی

 مراحل شستشوي فرش
راه های پیشگیری از بیدخوردگی فرش های اعلاء
تعریف رفو و دلایل نیاز
شیرازه دوزی منفصل چیست؟
ابزار و وسایل رفوگری
توضیحاتی در رابطه با مرمت پارگی کنار قالی