روابط عمومی: 22646472

info@ghalifarsi.com

سراسر

تهران

شبانه روزی

حتی ایام تعطیل
قالیشویی مناطق تهران

انتخاب یک قالیشویی مناسببا رشد سریع و تعدد قالیشویی در تهران متاسفانه رده بندی قالیشویی ها بخوبی انجام نمی شود ولی مردم در مناطق مختلف تهران براحتی با یکبار استفاده از قالیشویی مورد نظر می توانند به کیفیت کار یک قالیشویی اطمینان پیدا کنند. بطور مثال قالیشویی فارسی در تمامی مناطق تهران سالهاست که با بهترین خدمات شناخته شده است. مردم بخوبی می دانند که در قالیشویی فارسی با آنها با احترام برخورد میشود و در قبال آن بهترین خدمات را نیز جهت شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی برخوردار می شوند.
ما از این حسن اعتماد شما همشهریان عزیز در تهران سپاسگزاریم و با تمام توان تلاش می نماییم بهترین خدمات شستشوی فرش و رفوگری را ارائه نماییم.
خدمات قالیشویی فارسی از شرق مانند قالیشویی در محدوده تهرانپارس تا غرب مانند قالیشویی در محدوده شهرک غرب و قالیشویی در محدوده سعادت آباد و از شمال تا جنوب تهران گسترده شده است.


نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


دغدغه شما کم خواهد شد

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام خانواده های که می خواهند فرش خود را به قالیشوئی بدهند. پیدا کردن یک قالیشوئی مطمئن، باسابقه و کیفیت در شستشو با حفظ کامل فرش و قیمتی مناسب می گردند که ما این مجموعه را برای شما فراهم کرده ایم.


کادر متخصص و تجهیزات

در این راستا قالیشوئی فارسی با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما مشتریان شتافته است. این قالیشوئی افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های شستشو، رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و لکه برداری در خدمت شما همشهریان محترم باشد.


سابقه و پیشینه درخشان

کارخانه قالیشویی فارسی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش شروع به کار کرده و هدف اصلی خود را، رضایت مشتری قرار داده است.

شستشوی فرشهای ابریشمی و گرانقیمت

خدمات قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی بهترین در غرب تهران

در شستشوي فرش با دست، رعايت نكات زير دارای اهميت ويژه اي می باشد:
1-استفاده از زمين سخت، سيماني، موزاييك يا زمين شيب دار بهتر است.
2-جريان آب بايد به صورت دوش و با حرارت معمولي باشد. از آب گرم در شستشوي فرش دستباف يا ماشيني استفاده نمي شود.
توضيح: فرش هاي ماشيني به علت داشتن مواد پلاستيكي در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمي و لطافت خود را از دست مي دهند. در فرش هاي دستبافت هم، كه رنگ پس مي دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت هاي روشن فرش تثبيت مي كند كه . ...

ادامه مطلب
قالیشویی فارسی

مقالات مرتبط با قالیشویی

 مراحل شستشوي فرش
راه های پیشگیری از بیدخوردگی فرش های اعلاء
تعریف رفو و دلایل نیاز
شیرازه دوزی منفصل چیست؟
ابزار و وسایل رفوگری
توضیحاتی در رابطه با مرمت پارگی کنار قالی