روابط عمومی: 22646472

info@ghalifarsi.com

سراسر

تهران

شبانه روزی

حتی ایام تعطیل
قالیشویی سنتی و صنعتی در شهرک غرب

قالیشویی در محدوده شهرک غرب و قالیشویی در محدوده سعادت آباد 
یکی از مناطق لوکس و مرفه نشین تهران محله شهرک غرب است این محله در گذشته محل سکونت افراد خارجی بود که به تدریج با خروج آنها به یکی از محلات مرفه نشین در تهران مبدل شد در زمان شاه متخصین خارجی که برای فعالیت به تهران می آمدند در شهرک غرب مستقر می شدند امروزه با گسترش شهرنشینی شهرک غرب به یکی از مناطق پرجمعیت تهران تبدیل شده است. وجود خانه های ویلایی در شهرک غرب باعث شده قالیشویی سنتی هنوز هم به ندرت در این محله انجام شود اما با وجود قالیشویی صنعتی ، قالیشویی در محدوده شهرک غرب نیز به حالت صنعتی تمایل نسبتا زیادی پیدا کرده است. همچنین در محله های همجوار شهرک غرب مانند سعادت آباد نیز قالیشویی در محدوده سعادت آباد اغلب بصورت صنعتی و توسط کارخانه قالیشویی فارسی انجام می شود.
 

, , , , , ,

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


دغدغه شما کم خواهد شد

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام خانواده های که می خواهند فرش خود را به قالیشوئی بدهند. پیدا کردن یک قالیشوئی مطمئن، باسابقه و کیفیت در شستشو با حفظ کامل فرش و قیمتی مناسب می گردند که ما این مجموعه را برای شما فراهم کرده ایم.


کادر متخصص و تجهیزات

در این راستا قالیشوئی فارسی با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما مشتریان شتافته است. این قالیشوئی افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های شستشو، رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و لکه برداری در خدمت شما همشهریان محترم باشد.


سابقه و پیشینه درخشان

کارخانه قالیشویی فارسی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش شروع به کار کرده و هدف اصلی خود را، رضایت مشتری قرار داده است.

شستشوی فرشهای ابریشمی و گرانقیمت

خدمات قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی بهترین در غرب تهران

در شستشوي فرش با دست، رعايت نكات زير دارای اهميت ويژه اي می باشد:
1-استفاده از زمين سخت، سيماني، موزاييك يا زمين شيب دار بهتر است.
2-جريان آب بايد به صورت دوش و با حرارت معمولي باشد. از آب گرم در شستشوي فرش دستباف يا ماشيني استفاده نمي شود.
توضيح: فرش هاي ماشيني به علت داشتن مواد پلاستيكي در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمي و لطافت خود را از دست مي دهند. در فرش هاي دستبافت هم، كه رنگ پس مي دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت هاي روشن فرش تثبيت مي كند كه . ...

ادامه مطلب
قالیشویی فارسی

مقالات مرتبط با قالیشویی

 مراحل شستشوي فرش
راه های پیشگیری از بیدخوردگی فرش های اعلاء
تعریف رفو و دلایل نیاز
شیرازه دوزی منفصل چیست؟
ابزار و وسایل رفوگری
توضیحاتی در رابطه با مرمت پارگی کنار قالی