روابط عمومی: 22646472

info@ghalifarsi.com

سراسر

تهران

شبانه روزی

حتی ایام تعطیل
قالیشویی سعادت آباد از قدیم تاکنون

بهترین قالیشویی در محدوده سعادت آباد و قالیشویی در محدوده شهرک غرب از قدیم تاکنونتهران قدیم یادآور خاطراتی است که در ذهن ها ماندگار شده است روزهایی که تهران و محلات آن به شلوغی امروز نبود.
یکی از این محلات قدیمی که تقریبا در گوشه تهران بود سعادت آباد است که به تدریج به سعادت آباد امروزی تبدیل شد که ساختمانهای سر به فلک کشیده در آن ساخته شدند.
در سعادت آباد قدیم برای خدمات قالیشویی در محدوده سعادت آباد  افرادی مراجعه می کردند و در همان خانه های ویلایی اقدام به شستشوی فرش می کردند اما امروزه قالیشویی در سعادت آباد و اغلب مناطق حومه مثل قالیشویی در محدوده شهرک غرب و سایر نفاط مکانیزه شده است و قالیشویی فارسی با مراجعه به این محله فرش ها را جمع آوری کرده و برای شستشوی قالی آنها را به کارخانه قالیشویی منتقل میکند و پس از مراحل شستشو آنها را به مشتریان عزیز باز می گرداند.


, , , , ,

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


دغدغه شما کم خواهد شد

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام خانواده های که می خواهند فرش خود را به قالیشوئی بدهند. پیدا کردن یک قالیشوئی مطمئن، باسابقه و کیفیت در شستشو با حفظ کامل فرش و قیمتی مناسب می گردند که ما این مجموعه را برای شما فراهم کرده ایم.


کادر متخصص و تجهیزات

در این راستا قالیشوئی فارسی با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما مشتریان شتافته است. این قالیشوئی افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های شستشو، رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و لکه برداری در خدمت شما همشهریان محترم باشد.


سابقه و پیشینه درخشان

کارخانه قالیشویی فارسی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش شروع به کار کرده و هدف اصلی خود را، رضایت مشتری قرار داده است.

شستشوی فرشهای ابریشمی و گرانقیمت

خدمات قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی بهترین در غرب تهران

در شستشوي فرش با دست، رعايت نكات زير دارای اهميت ويژه اي می باشد:
1-استفاده از زمين سخت، سيماني، موزاييك يا زمين شيب دار بهتر است.
2-جريان آب بايد به صورت دوش و با حرارت معمولي باشد. از آب گرم در شستشوي فرش دستباف يا ماشيني استفاده نمي شود.
توضيح: فرش هاي ماشيني به علت داشتن مواد پلاستيكي در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمي و لطافت خود را از دست مي دهند. در فرش هاي دستبافت هم، كه رنگ پس مي دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت هاي روشن فرش تثبيت مي كند كه . ...

ادامه مطلب
قالیشویی فارسی

مقالات مرتبط با قالیشویی

 مراحل شستشوي فرش
راه های پیشگیری از بیدخوردگی فرش های اعلاء
تعریف رفو و دلایل نیاز
شیرازه دوزی منفصل چیست؟
ابزار و وسایل رفوگری
توضیحاتی در رابطه با مرمت پارگی کنار قالی